22 серпня 2019 • № 34 (1570)

Прем'єр-ліга України. 12 тур. Забивши п’ять, потрапили в десятку.

«Ворскла» (Полтава) – «Металург» (Запоріжжя) – 5:0
Голи: Кривошеєнко 9, Будник 55, Безус 77, Безус 86, Громов 88

Полтавські футболісти мали важливий стимул для перемоги в матчі проти «Металурга» – день народження у президента «Ворскли» Олега Бабаєва. Тому вже в дебюті матчу господарі взялися за втілення сподівань у дійсність. Іван Кривошеєнко з кута штрафного майданчика філігранно закинув м'яч за «комірець» голкіпера запорізької команди – 1:0. По перерві «Металург» розпочав з активних дій, але наразився на контратаку «ворсклян». Євген Будник, отримавши зручний пас від Безуса, вийшов один на один і пробив повз воротаря – 2:0. Після чого дублем відзначився і сам Роман, а за дві хвилини до завершення матчу видав гольову передачу Артему Громову – 5:0. Після дванадцяти турів підопічні Сергія Свистуна повертаються до кращої десятки команд у турнірній таблиці.

Перемога над запорізьким «Металургом» з рахунком 5:0 стала історичною для «Ворскли». Уперше біло-зелені виграли у вищому українському дивізіоні з різницею у п'ять м'ячів – це найбільша перемога в еліті.

Результати інших матчів 12 туру: «Шахтар» – «Іллічівець» – 2:1, «Зоря» – «Дніпро» – 3:2, «Волинь» – «Металург» Д – 1:1, «Динамо» – «Металіст» – 1:3, «Кривбас» – «Арсенал» – 1:1, «Чорноморець» – «Таврія» – 1:0, «Карпати» – «Говерла» – 1:1.

Перша ліга України. 16 тур
«Авангард» (Краматорськ) – ФК «Полтава» – 0:1
Гол: Візавер, 55 (автогол)

Здобувши перемогу на виїзді, ФК «Полтава» набрав 25 очок і піднявся на п’яте місце в турнірній таблиці.