23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Капелюшки у стилі ретро для бізнес-леді

Дарія Слюсар, талановита випускниця Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес», днями презентувала творчий доробок, на якому базуватиметься її власна справа.

У торговельно-розважальному центрі «Київ» симпатичні дівчата-моделі (студентки полтавських вишів) продемонстрували гостям та глядачам колекцію ретро-капелюшків, виготовлених у стилі 50-х років. Кожна з робіт – ексклюзивна, особлива й несподівана. Від першої ниточки до останньої блискітки всі вони розроблені і виготовлені Дарією особисто. Автор колекції розповіла, що дійство організоване не стільки для реклами, скільки для того, аби нагадати жінкам про їхню жіночність. На порі – сезон осінніх благодійних балів. Тому ця колекція розрахована не на масового споживача, а для особливих заходів:
– Я хочу повернути сучасну жінку до класичного дрес-коду і додати шарму та жіночності українським бізнес-вумен. Адже капелюшок в усі часи залишався родзинкою вечірнього вбрання. Крім таких незвичайних, особливих речей, виготовляю біжутерію, інші прикраси, а також більш повсякденні жіночі головні убори. Уже є перші постійні клієнти у Полтаві та Києві. Участь у проекті додала мені знань, розширила коло знайомих. У майбутньому хочу працювати у власному салоні або дизайн-студії.

Дівчата у капелюшках — загадкові дами.
На показ були запрошені представники міської та обласної влади, адміністрації ТРЦ «Київ», ради підприємців Полтави. Усі вони у своїх побажаннях зійшлися в одному: подібні проекти, покази дуже корисні для молоді, що стає на власні крила.

Як розповів директор Обласного молодіжного центру праці Анатолій Безпалок, проект реалізований Обласним молодіжним центром праці разом з Радою підприємців міста. До участі в ньому подали заявки три сотні претендентів, але фахова комісія відібрала для навчання на семінарах-тренінгах лише 60 слухачів. Головний критерій відбору – бажання відкрити власну справу. Адже завданням проекту є самозайнятість молоді та створення нових робочих місць. Два десятки найсміливіших, упевнених у власних силах випускників уже проходять реєстрацію як підприємці.

Першими кроками до реалізації власної бізнес-ідеї учасників школи стала успішно проведена виставка картин у техніці батик Наталії Безпалої та Ксенії Роман.

Над розробкою веб-сайтів уже працює випускник школи Олексій Калюжний. Про своє вміння також заявили Олена Очкань, Дмитро Марченко, Руслан Шмигал. Одночасно з показом ретро-капелюшків відбулася виставка фоторобіт Сергія Дроботенка та Сергія Шаркова.

Окрему подяку організатори показу висловили магазину «Зона стилю»: у його одязі та вишуканих капелюшках від полтавського дизайнера Дарії Слюсар дівчата перетворилися на справжніх леді середини минулого століття.
Оксана Кравченко, 31.10.2012, 11:433132
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень