19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Гімназії №17  — двадцять років!

Нещодавно Полтавська школа-гімназія №17, що знаходиться в мікрорайоні Левада, гостинно приймала всіх, хто прийшов привітати навчальний заклад з ювілеєм.

Напередодні в школі жваво й весело готувалися до свята. Кожен клас презентував власну емблему та фото-колаж зі світлинами, що найяскравіше відображають шкільне життя, – вони прикрасили коридори та фойє гімназії. А найцікавішим та захоплюючим стало проведення анонімного опитування серед школярів. На третьому поверсі ми поставили скриньки для голосування за учнів і вчителів: обирали найкращого актора школи, найсильнішого учня, найкращого спортсмена; за вчителів голосували у номінаціях «Найсучасніший учитель», «Добре серце», «Найкращий класний керівник», «Найдотепніший учитель» та ін. Такі «вибори» викликали в нас море позитивних емоцій і ентузіазм: біля скриньок весело гомоніла чималенька черга, а процес голосування переривав тільки дзвоник на урок.

Дуже приємно, що привітати гімназію з ювілеєм прийшли ветерани школи, які працювали тут з моменту її відкриття, випускники та представники міської ради. На наше свято завітали лідер Громадського об'єднання «Наш Дім – Полтава» Олександр Залужний, начальник управління освіти Наталія Дорохова, президент Полтавської асоціації команд КВК Давид Аветіков та багато інших поважних гостей. Запрошені говорили безліч теплих і приємних слів, дарували подарунки, зверталися до колективу школи з найкращими побажаннями. З великою любов'ю, сумом й удячністю згадували і першого директора ЗОШ №17 Степана Степановича Якимця. Важко переоцінити його внесок у розбудову і розвиток нашої школи, завдяки йому ми мали змогу відзначити двадцятиріччя нашого навчального закладу.

А потім був святковий концерт. Його відкрив ансамбль ударних інструментів «Живі барабани» на чолі з директором першої музичної школи Євгеном Дудником. Радували своїми виступами колективи «Гарний настрій» з міського Будинку культури, «Міленіум» та інші. На концерті, який тривав більше трьох годин, гості, батьки та вчителі отримали величезне задоволення від майстерності наших учнів, відзначивши також загальний високий рівень підготовки заходу. Завершився ювілейний святковий захід фінальною піснею всіх учасників і вчителів, а також цілим феєрверком кольорових кульок, які летіли зі стелі просто в зал.

Незабутнє свято нікого не залишило байдужим. І мені дуже приємно, що я долучилася до такої важливої події в житті школи. Vivat, гімназіє №17! Процвітай і розвивайся, люба школо!

Анна Біловод, учениця 11 класу
Павєл Москалюк, 31.10.2012, 13:173038
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень