10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Дзюдо. Зумів протистояти титулованому спортсмену

Нещодавно завершилися Олімпійські ігри, а вже в багатьох видах спорту почали формувати нові національні збірні. Чемпіонат України з дзюдо, що відбувся у Севастополі, мав показати, чи з’являться в нашій команді нові імена, а серед них – і наших земляків.

Найкращий результат серед представників Полтавщини на цих змаганнях показав кременчужанин Андрій Бурдун. Він виборов срібну медаль, причому лише у фіналі поступився чемпіону світу та Європи Георгію Зантарая. Лідер національної збірної, який дебютував у ваговій категорії до 66 кг, провів п’ять поєдинків, у яких переміг достроково, але у фіналі на нього чекав наш Андрій Бурдун. Ця сутичка стала однією з найвидовищніших на чемпіонаті. У дебюті поєдинку Зантарая провів кидок на «юко», проте Бурдун зміг відігратися й заробити «ваза-арі». Приблизно за хвилину до завершення киянин провів задушливий прийом і став чемпіоном України.

Ще одну медаль завоював наш важковаговик Микола Картошкін. У ваговій категорії понад 100 кг кременчужанин у поєдинку за третє місце здолав Микиту Дібріна з Дніпропетровська.

Залікові очки в скарбничку Полтавської області принесли також полтавці Дмитро Канівець (до 73 кг) та Ольга Милокумова (до 63 кг), які теж потрапили в резерв збірної України.