19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Увага, оголошується конкурс!

За вікном ще дощить осінь, а у вікно вже зазирає Новий, 2013-й, рік. І зовсім скоро полтавці разом з усією країною сядуть за святкові столи, піднімуть келихи із шампанським і проголосять, як і годиться, найкращі новорічні тости. Та ж… чи найкращі? Погодьмося: у нас зазвичай вистачає і смаку, і фантазії гарно вдягнутися, приготувати вишукані страви, порадувати своїх дітей і рідних оригінальними новорічними подарунками, а от щодо святкових тостів, то частенько ми йдемо второваними стежками – швиденько витягаємо з інтернету щось начебто свіженьке (але дуже часто – досить банальне), повторюємо почуте по телебаченню, а то й згадуємо, так би мовити, «для галочки» й зовсім ретроградне – на кшталт: «Щастя, здоров'я, успіхів у праці й навчанні в новому році», «Будьмо!» і – апофеоз «інтелектуальності»: «Мєжду первой і второй – переривчік нєбольшой!»
Журналісти «Полтавського вісника» обговорюють новорічний номер газети.
Тож, зважаючи на таку катастрофічну «кризу жанру», журналісти «Полтавського вісника» вирішили запропонувати своїм шановним читачам віднайти у собі приховані творчі резерви й позмагатися не тільки в почутті гумору, а значно розширити тематику святкових побажань. А як головну пропонуємо вам тему «Полтава новорічна». Але це не означає, що інші цікаві пропозиції щодо змісту тостів або тостів-побажань будуть не помічені нами. Головне, щоб вони були авторськими, яскравими та влучними і водночас являли собою квінтесенцію народної мудрості.

Отже – творіть, як ми, творіть краще за нас, дорогі друзі!

Умови конкурсу:
1. Один учасник може запропонувати від одного до п'яти тостів.
2. Обсяг тексту – від однієї фрази до абзаца, але не більше ніж 500 знаків (із пробілами).

Оформлення конкурсної роботи: крім власне тексту, слід вказати свої прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон або адресу.
Загалом буде визначено шестеро переможців: трьох оберуть журі редакції нашої газети, трьох – шляхом голосування читачів на нашому сайті. Тости-переможці будуть надруковані на шпальтах «Полтавського вісника».

Конкурсні пропозиції приймаються з 5 листопада по 5 грудня 2012 року включно.

А редакція «ПВ» приготувала для переможців святкові призи та дипломи.

Нагадаємо, що учасником конкурсу «Новий Новорічний тост-2013» може стати як кожен читач «Полтавського вісника», так і гість нашого сайту. Листи з вашими пропозиціями можна надсилати на адресу редакції – м. Полтава, вул. Фрунзе, 8, або за електронною адресою (E-mail: info_visnik@ukrpost.ua), або завітавши особисто у редакцію «Полтавського вісника».
Павєл Москалюк, 05.11.2012, 13:292967
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень