19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

До полтавських волонтерів приєдналися нові «палаючі серця»

Вони можуть бути психологами або робітниками, учителями для одних і учнями для інших: такі різноманітні, а нерідко й суперечливі якості доводиться демонструвати тим, хто обрав для себе роботу волонтера. Не так давно їхні лави поповнилися новими учасниками: 31 жовтня у прес-центрі Галереї мистецтв уже традиційно провели посвяту новачків у волонтери та нагородження заслужених учасників.

На урочистостях, як і у своїй повсякденній роботі, волонтери Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постаралися поєднати багато різноманітних речей: з одного боку, показати новачкам, як їм доведеться працювати наступні роки, а з другого – самим пригадати минулі події. Для цього під час посвяти показали відеозвіт про роботу волонтерського загону в 2012 році, у якому, щоправда, знайшлося місце і спільному відпочинку. Більше про подію розповіла директор Полтавського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ольга Буднікова:

– Для нас це свято – важлива подія, адже молодь завжди вважалася рушійною силою будь-яких змін, певним авангардом. А якщо такі люди ще й «заряджені» позитивним настроєм, гарними емоціями, вони можуть зробити чимало важливих справ. Тому сьогодні ми нагородимо тих, хто в роботі показав себе найкраще, а також «проводимо» тих волонтерів, які вже вийшли у самостійне життя.
Не забули під час урочистостей і про привітання: вони прозвучали від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани Порохні та директора Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ольги Буднікової. А щоб пам’ять про роботу залишилася на довгі часи, слова підкріпили подарунками та почесними грамотами: їх вручили 25 найактивнішим волонтерам.
Вони поповнили ряди волонтерів.
– Ви – та молодь, яка поєднує в собі ініціативність, креативність, творчість і енергійність, а також життєлюбність, – сказала Світлана Порохня. – У цьому фільмі – лише невелика частина вашої роботи, адже практично на всіх соціальних акціях, у написанні та втіленні різноманітних проектів ви завжди перші. Вас можна побачити в місті та області, а головне – поруч із тими, хто потребує допомоги: дітьми-сиротами, людьми з особливими потребами, а це надзвичайно важливо. Після привітань волонтерська творча група продемонструвала гостям заходу завчасно підготовлені сюрпризи: була тут і розповідь про волонтерську роботу, передана в танці, і випробування для тих, хто тільки-но приєднався до загону. А на завершення урочистостей новачки прийняли клятву та отримали волонтерські посвідчення.
Павєл Москалюк, 09.11.2012, 12:502878
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень