Громов знову забиває киянам

Прем'єр-ліга України. 14 тур
«Ворскла» (Полтава) – «Арсенал» (Київ) – 1:0 (0:0)
Гол: Громов, 72

Протягом тижня «Ворскла» на рідному стадіоні провела дві зустрічі. Попри напружену кубкову гру з «Таврією», підопічні Сергія Свистуна все ж продемонстрували хорошу форму. Зрештою, як і наш суперник – київський «Арсенал», який теж брав участь у кубкових баталіях.
Хоча гра проходила на в’язкому полі, командам удалося створити чимало небезпечних моментів. У першому таймі суперники обмінялись ударами в поперечину, але загалом столичні футболісти діяли гостріше.

По перерві гості додали ще більше обертів, і досвідченому голкіперу «Ворскли» Сергію Долганському довелося добряче попрацювати, щоб не дозволити «Арсеналу» відзначитись. А на 71-й хвилині полтавці таки забили. Після вкидання з ауту біля кутового прапорця гравці «Ворскли» виконали навіс у штрафний майданчик, де абсолютно без підтримки товаришів опинився Володимир Чеснаков. Він добре пробив головою, але голкіперу Юрію Паньківу вдалося відбити м’яч, однак просто перед собою. Громов скористався помилкою оборони і добив м’яч у спорожнілі ворота – 1:0. Тож Артем знову зумів забити переможний гол столичній команді в чемпіонаті України (до цього він відзначився у матчі проти київського «Динамо»). Після пропущеного гола гравці «Арсеналу» мали дещо розгублений вигляд і, хоч як намагалися, нічого суттєвого біля воріт Долганського не створили.

Після перемоги з мінімальним рахунком «Ворскла» продовжує свою безпрограшну серію в чемпіонаті, яка налічує вже п’ять матчів. Більше того, у всіх цих зустрічах полтавські футболісти незмінно залишали свої ворота на замку.

Результати інших матчів 14 туру:

«Шахтар» – «Металург» З – 2:0, «Динамо» – «Таврія» – 2:0,
«Дніпро» – «Металіст» – 2:0,
«Зоря» – «Іллічівець» – 2:2, «Волинь» – «Говерла» – 2:1, «Чорноморець» – «Металург» Д – 3:0, «Карпати» – «Кривбас» – 6:0.

Перша ліга України. 18 тур

ФК «Полтава» – «Буковина» (Чернівці) – 2:3 (1:2)
Голи: Скепський, 24 (пен.), Івашко, 87 (пен.) – Сантрапинських, 6 (пен.), Аблітаров, 34, Платон, 57 (пен.)

Свій перший офіційний матч у першій лізі полтавці провели саме з «Буковиною» й поступилися. Звичайно ж, хотілося взяти реванш, але не вийшло. Особливістю зустрічі стало те, що майже всі м'ячі забивалися з одинадцятиметрової позначки. Чотири призначених пенальті побачиш не часто. Господарі постійно перебували в ролі наздоганяючих і в підсумку поступилися досвідченішому супернику.

У турнірній таблиці ФК «Полтава» посідає восьме місце, набравши 26 очок.

У наступному турі на нашу команду очікує не менш складне випробування. 10 листопада в Алчевську підопічні Анатолія Безсмертного зіграють з лідером – місцевою «Сталлю».

Друга ліга. Група Б. 21 тур

ФК «Полтава-2-Карлівка» (Полтава) – ПФК «Севастополь-2» – 3:1 (2:0)
Голи: Кривий, 17, Коваленко, 29, 52 – Сечін, 79.

Перемога полтавців дозволила команді закріпитися на другій сходинці турнірної таблиці. Підопічні Андрія Зав’ялова на п’ять очок відстають від лідера «Украгроком» (Головківка). Інші представники Полтавщини в другій лізі зіграли так: «Кремінь» (Кременчук) – «Сталь» (Дніпродзержинськ) – 1:1, «Енергія» (Нова Каховка) – «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – 1:3.