10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Футбол. Швидко пропустили, швидко відігралися

«Говерла» (Ужгород) – «Ворскла» (Полтава) – 1:1
Голи: Ле Таллек, 6 – Безус, 23 (пен.)

Останній матч першого кола полтавській «Ворсклі» випало проводити в Ужгороді проти місцевої «Говерли». Уже в дебюті зустрічі господарі відкрили рахунок, Ле Таллек замкнув простріл із правого флангу – 1:0. Проте ворскляни швидко відігралися. На 23-й хвилині футболіст «Говерли» Мірко Райчевіч перервав рукою навіс у штрафний майданчик, тим самим заробивши пенальті у свої ворота. Одинадцятиметровий холоднокровно реалізував Роман Безус – 1:1. Приємно, що в другому таймі на полі домінували саме наші футболісти, але забити не змогли.

Перше коло полтавці завершують із доробком у двадцять очок і потрапляють на шосте місце. Враховуючи провальний старт, цей результат можна вважати хорошим підсумком.

«Сталь» (Алчевськ) – ФК «Полтава» – 3:3
Голи: Акименко, 10, Степанюк, 30, Окана-Стазі, 84 – Івашко, 24, Кучеренко, 54, Скепський, 63.

ФК «Полтава», зігравши в результативну нічию зі «Сталлю», набрав 27 очок і залишився на восьмому місці турнірної таблиці. Наступну гру підопічні Анатолія Безсмертного проведуть у суботу, 17 листопада, вдома проти «Титана» з Армянська.

Друга ліга. Група Б. 23 тур
ФК «Полтава-2-Карлівка» (Полтава) – «Шахтар» (Свердловськ) – 1:1
Голи: Пономаренко, 36 (пен.) – Тарануха, 4.

У звітному поєдинку зустрічалися команди-конкуренти за вихід до заповітної «шістки», яка вже навесні поведе боротьбу за нагороди першості. Нічия – 1:1, котра ще на один крок наблизила ФК «Полтава-2-Карлівка» до заповітної мрії. Для її здійснення підопічним Андрія Зав'ялова у двох матчах, що залишилися, достатньо набрати одне очко. Наступну гру полтавці проведуть у суботу, 17 листопада, у Кривому Розі проти місцевого «Гірника». В інших матчах представники Полтавщини зіграли так: «Жемчужина» (Ялта) – «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – 4:2, «Кремінь» (Кременчук) – «Гірник» (Кривий Ріг) – 1:0.