22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

ТРК«Лтава» відзначила аж дві дати

Голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко вручає відзнаку генеральному директору Полтавської ОДТРК «Лтава» Миколі Ляпаненку.
У День працівників радіо, телебачення та зв’язку в приміщенні обласного музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя відбулися урочистості. Обласна державна телерадіокомпанія «Лтава» святкувала 75 років радіо- та 35 років телевізійного мовлення на Полтавщині.

Подія зібрала чимало людей, і це не тільки нинішні й колишні працівники телерадіокомпанії, а й друзі та її шанувальники. Привітати ювілярів прийшли представники влади, місцевого самоврядування, керівники вишів і закладів культури, члени громадських організацій та інші.

На початку урочистостей присутнім продемонстрували документальний фільм про історію становлення та розвитку обласного радіо й телебачення, їх здобутки та перемоги.

Від імені виконавчої влади слова вдячності працівникам «Лтави» адресував голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко. Вітали лтавівців зі сцени голова Полтавської обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, які свої слова підкріплювали нагородами та подяками кращим працівникам телерадіокомпанії. Найчастіше на сцену виходив генеральний директор Полтавської ОДТРК «Лтава» Микола Ляпаненко, для того щоб отримати грамоту, нагрудний знак чи хліб-сіль. До речі, Миколу Івановича за вагомий внесок у розвиток вітчизняного телерадіопростору, а також з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення нагородила Почесною відзнакою «За розбудову телерадіоінформаційного простору України».
Симфонічний оркестр театру ім. М. В. Гоголя під керівництвом Віталія Скакуна чарує мелодіями.
Усі, хто не зміг потрапити на урочистості, могли побачити й почути трансляцію цієї події в прямому ефірі. Після досить тривалої урочистої частини відбувся концерт, на якому виступали співачки Тетяна Садохіна, Олена Білоконь, симфонічний оркестр театру ім. М.В.Гоголя під керівництвом Віталія Скакуна, художній колектив «Малахіт» Полтавської державної аграрної академії, танцювальний колектив «Грація» Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, переможниця телевізійного проекту «Квадрат успіху» Ольга Олександрова та інші.
Володимир Сулименко, 22.11.2012, 11:541198
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31