24 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтавському університеті економіки і торгівлі зміцнюють стосунки з братньою Грузією

Минулої п’ятниці в рамках святкування Дня студента в Полтавському університеті економіки і торгівлі відкрили Грузинський культурно-освітній центр. Він розмістився в одній з навчальних аудиторій.

Усіх присутніх привітали секретар міської ради Оксана Деркач, заступник міського голови Олександр Найпак, очільник територіального грузинського братства «Georgia» Рамазі Заркуа та ректор вишу Олексій Нестуля. Президія урочистого відкриття відзначила надзвичайно багаті історико-культурні взаємини двох народів.

Олексій Нестуля розповів, що його стосунки з Грузією почалися дуже давно, і, з огляду на велику кількість грузинських студентів у ПУЕТі, відкриття такого центру абсолютно правильне й доцільне.

Оксана Деркач також поділилася своїми думками про цю подію. Вона сказала, що, побувавши в Грузії, абсолютно зрозуміла Лесю Українку, яка довгий час проживала саме на території цієї країни. Також Оксана Антонівна зазначила, що сьогоднішній крок цілком узгоджується з попередніми напрацюваннями міської влади у справі встановлення партнерства між Полтавою та Боржомі.
Під час відкриття центру угоду про співпрацю підписали ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля та голова Полтавського територіального братства «Georgia» Рамаз Заркуа.

Останній також поділився своїми думками:
– Ми дуже вдячні цьому навчальному закладу за його складну роботу, – говорив Рамаз Бондович, – за те, що він саме так хоче представити Грузію полтавським студентам. Наше громадське об’єднання вклоняється та ставить найвищу оцінку людям, які роблять усе для зміцнення дружніх стосунків між країнами.

Таким чином відкриття Грузинського культурно-освітнього центру стане ще одним кроком на шляху єднання між українським та грузинським народами. А студентам буде простіше ближче познайомитися з культурою, традиціями й життям братнього народу.
Володимир Оніщенко, 22.11.2012, 14:192892
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень