19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Віснику написали

Дякую за турботу!

Я – пенсіонерка, нещодавно перенесла складну операцію, яка дала мені ускладнення на серце та ноги. Деякий час було важко ходити, а в моєму віці реабілітуватися досить проблематично. Спочатку лікарі прописали відвідувати уроки лікувальної фізкультури при 3-й міській поліклініці. Але курс із десяти занять швидко закінчився, а свого фізичного стану я так і не відновила. Тоді інструктор порадила мені записатися на відвідування реабілітаційного центру для пенсіонерів та інвалідів у Ленінському районі Полтави (він має офіційну назву Відділення соціально-медичних послуг. – «ПВ»).

Там я віднайшла справжній райський куточок. Люди, які працюють у центрі, – спеціалісти від Бога. Усі вони не просто прекрасні фахівці, а й добрі серцем, доброзичливі, чуйні. У відділення приходять пенсіонери, люди похилого віку, інваліди, а також пацієнти після операцій та ускладнень, котрі потребують реабілітації та відновлення життєвих сил. І те місце справді спонукає до фізичного та духовного відродження. Буває, інколи біжу туди, аби відпочити від домашніх турбот і напруження. Нас завжди зустрічає з приємною посмішкою завідуюча відділенням Олена Володимирівна Оганесян. Інколи вона читає нам цікаві пізнавальні лекції про збереження здоров’я.

Майстерно, з любов’ю допомагає зробити зарядку інструктор з ЛФК Валентина Василівна Горошок. Після фізичних вправ ми йдемо пити запашний лікувальний чай, уже приготовлений молодшою медсестрою Нелею Чигирь. А як уміло та вправно робить масаж наша Лариса Аметівна Перепелиця! Після її сеансів відчуваєш себе так, ніби народився заново. Цікаві розмови та лекції читають нам наш улюблений психолог Марина Леонідівна Кулик та старша медсестра Наталія Володимирівна Єльченко. А лікар-терапевт Лариса Григорівна Гриценко знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, приписує необхідну терапію, фізичні навантаження, процедури.

Ходжу туди щодня, і щаслива, що в нас є таке місце. Хочеться розказати про цей центр усім людям похилого віку і тим, хто хоче відновити своє здоров’я. Усі послуги надаються безкоштовно! Я думаю, що бажаючих відвідувати центр багато. Але існує невеличка проблема: інколи нам буває ну досить-таки тісно. Наприклад, коли ми робимо зарядку, то торкаємося руками стін, котрі заважають нам. А поряд із відділенням пустує велика кімната без ремонту. Хочеться звернутися до мерії міста, аби допомогли зробити ремонт та обладнати те приміщення для портеб нашого відділення. Я думаю, цього потребують ще багато людей.

З повагою, Анна Трохимівна Акулова

*****
Я інвалід першої групи, втратив зір лівого ока повністю, а правим теж ледве бачу. Тож довелося звернутися за допомогою до лікарів, потрапив до «очного» відділення обласної лікарні. Про його працівників і хотілося б сказати тепле слово. Щиро вдячний завіду­ючій відділенням Олені Миколаївні Залудяк, Вікторії Вікторівні Рядковій, усім іншим лікарям і медичним сестрам, працівникам харчоблоку. Щире вам спасибі за професіоналізм, порядність і доброту при виконанні своїх службових обов’язків. Цей дружний колектив працює як добре відлагоджений часовий механізм, тож бажаю всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, удачі, радості й щастя!

Дмитро Сидоренко, ветеран праці.
с. Ковалівка Полтавського району

*****
Непоправне горе спіткало нашу родину.
18 листопада 2012 року пішов із життя коханий чоловік, син, дядько.

Тяжко пережити втрату рідної людини. Хочу висловити велику вдячність керівництву та всьому колективу КП «Полтававодоканал», які не залишили нас на самоті, розділили наше горе та надали значну матеріальну й моральну допомогу.

Земний вам уклін. Хай Господь оберігає вас і ваші сім’ї.

Ліна Хижняк
Павєл Москалюк, 29.11.2012, 12:382783
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень