13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Гандбол. Динамівці перемагають навіть у сутінках

Політехнік» (Донецьк) – «Динамо» (Полтава) – 23:28 (10:14)

У Донецьку відбувся матч дев'ятого туру чемпіо­нату України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги, у якому місцевий «Будівельник» приймав діючого чемпіона – полтавське «Динамо». На початку зустрічі господарі повели в рахунку – 2:0, та надовго їх не вистачило. Полтавці досить швидко вирівняли ситуацію і до середини першого тайму вже вели два м'ячі, а на перерву суперники пішли з результатом плюс чотири на користь гостей. До речі, за чотири хвилини до завершення першого тайму в донецькій залі вимкнулося світло, тож до перерви команди догравали майже наосліп. З початку другого тайму, коли знову «дали» електрику, динамівці почали нарощувати перевагу і відірвалися від «Політехніка» на десять м'ячів. Досягши переконливого відриву, новий головний тренер «Динамо» Микола Шарко випустив на майданчик молодь, у тому числі й новачка команди – свого сина Артема. Молодь полтавців упевнено довела цей матч до логічного завершення – 28:23. Слід зазначити, що у звітному поєдинку найрезультативнішим гравцем у складі «Динамо» став колишній гравець «Політехніка» Олександр Тюкін, на рахунку якого дев’ять м'ячів.

Результати інших матчів дев'ятого туру: «ЗНТУ-ЗАБ» (Запоріжжя) – «Портовик» (Южний) – 18:36, «Буревісник» (Луганськ) – «Мотор» (Запоріжжя) – 22:35, «Будівельник» (Бровари) – «ЗТР» (Запоріжжя) – 20:28.