Зіграли до забитого голу

Прем'єр-ліга. 17 тур

«Ворскла» (Полтава) – «Волинь» (Луцьк) – 0:1
Гол: Савіч, 77

Перший тайм матчу між «Ворсклою» та «Волинню», що проходив на в’язкому полі, видався малоцікавим. У дебюті зустрічі суперники обмінялися небезпечними епізодами, але реальний шанс відкрити рахунок під завісу тайму мав нападник гостей Душан Савіч, і воротар Сергій Долганський урятував команду від неприємностей.

Роман Безус (з м'ячем) урятувати гри так і не зміг.
Другий тайм почався з атак «Ворскли», але вони не несли в собі небезпеки для суперника. Луцькі захисники без особливих проблем зупиняли настирних Романа Безуса та Ахмеда Янузі. Здавалося б, перевага полтавців мала втілитися в забитий гол, але сталося навпаки. Після прострілу Володимира Аржанова з флангу в центр штрафного майданчика ніким не прикритий Савіч переправив м’яч у сітку воріт «Ворскли» – 0:1.

Пропущений гол остаточно остудив порив «Ворскли». Здалося, що за 15 хвилин до завершення зустрічі полтавці подумки змирилися з поразкою. Не було вже ні атак, ні навіть банального навалу в кінці матчу. «Ворскла» так і не спромоглася створити нічого небезпечного біля воріт суперника. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу гостей. Таким чином футболісти «Ворскли» попрощалися з власними уболівальниками до весни. Попереду ще виїзд 1 грудня у Львів, а в Полтаві команда проведе свій матч уже наступного року.
Результати інших матчів 17 туру: «Чорноморець» – «Кривбас» – 2:0, «Шахтар» – «Говерла» – 5:1, «Зоря» – «Металург» Д – 1:2, «Іллічівець» – «Карпати» – 2:0, «Динамо» – «Арсенал» – 4:0, «Металіст» – «Таврія» – 5:0, «Дніпро» – «Металург» З – 3:0.

Перша ліга. 21 тур
ФК «Полтава» – «Геліос» (Харків) – 0:0

Протягом першої 45-хвилинки харків'яни володіли відчутною перевагою, проте, незважаючи на їхні прагнення, рахунок матчу не змінився. Це завдяки вдалій грі голкіпера ФК «Полтава» Всеволода Романенка, який декілька разів виручив свою команду після ударів гравців суперника. Після перерви малюнок гри не змінився, і гості продовжували гостріше атакувати. Найнебезпечніший момент тайму виник після удару Руслана Качура, після якого м’яч удруге в грі влучив у поперечину. У полтавців був єдиний стовідсотковий момент відкрити рахунок: після небезпечного удару Дениса Скепського воротар «Геліоса» дістав м'яч з-під поперечини. Зігравши внічию 0:0, ФК «Полтава» набирає 28 очок і завершує 2012 рік на десятій позиції турнірної таблиці.

Друга ліга. Група Б. 26 тур

У другій лізі в групі «Б» відбулися матчі 26 туру. Кременчуцький «Кремінь» переміг «Макіїввугілля» з Макіївки з рахунком 3:1 і піднявся на четверту сходинку турнірної таблиці. Комсомольський «Гірник-Спорт» поступився у Донецьку команді «Шахтар-3» – 0:5. Лідер першості «Украгроком» (Головківка) в Севастополі поступився ФК «Севастополь-2» – 0:1.