19 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

Уже зовсім скоро дві великі прем’єри нашого славного театру

Полтавський академічний об­ласний український музично-драматичний театр імені М.В.Гоголя завжди радував свого глядача чудовими виставами та концертами. Ось і в осінньо-зимовий період театр дарує гарний настрій та приємні новини.

Директор Полтавського академічного об­ласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя Олексій Андрієнко.
Директор закладу Олексій Андрієнко ділиться планами на найближче майбутнє:
– Як відомо, у нас у театрі замість головного режисера з’явився художній керівник – Олексій Коломійцев. Він написав музику і лібрето для лайт-опери «Легенда про Тараса», а зараз займається постановкою казки-мюзиклу, що буде однаково цікавою як для дітей, так і для дорослих. Це вистава про славнозвісного барона Мюнхгаузена. Її гратимемо з 23 грудня по 10 січня.

Крім цього, у театрі планується ще одна грандіозна прем’єра. Це мюзикл «Сорочинський ярмарок», який колись хотів поставити Богдан Ступка в театрі Івана Франка, але не встиг.

– Олексій Коломійцев просто подзвонив одному з авторів цього мюзиклу, композитору Олександру Злотнику, і запропонував поставити його в нашому театрі, – розповідає Олексій Миколайович. – Минулої п’ятниці до Полтави приїжджав сам Злотник разом із драматургом Ярославом Верещаком, і ми уклали з ними договір про те, що саме наш театр готуватиме цей мюзикл. Прем’єра планується до Дня театру та до Гоголівських днів, адже постановка дуже складна й об’ємна. У ній буде задіяна вся трупа театру.

До того ж дуже символічно, що мюзикл «Сорочинський ярмарок» будуть ставити саме в Полтаві. Олексій Андрієнко прагне відкрити весняний полтавський фестиваль «У гостях у Гоголя» саме цим грандіозним твором, адже директор упевнений, що постановка видасться на славу.

А жителів міста Олексій Миколайович запрошує до храму Мельпомени: згадати вже відомі вистави та відвідати майбутні прем’єри. Він запевняє, що актори роблять і роб­и­тимуть усе для того, щоб глядач не розчарувався в полтавському театрі.
Володимир Оніщенко, 29.11.2012, 14:141008
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень