13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Тренера «Динамо» влаштував рахунок, але не гра

«Динамо» (Полтава) – «Буревісник» (Луганськ) – 27:23 (14:11)

Відбулися матчі десятого туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги. Полтавський клуб «Динамо» вдома приймав луганський «Буревісник». Почали зустріч господарі невдало й уже на десяту хвилину поступалися 3:6. Та все ж наші гандболісти зуміли скоротити відрив, а на двадцятій хвилині новобранець «Динамо» Роман Чичикало вперше вивів команду вперед – 9:8.

На перерву суперники пішли за рахунку 14:11 на користь господарів. Далі гра перейшла у спокійніше русло, вдало діяли голкіпери обох команд, а відрив у три м’ячі залишався за динамівцями. За вісім хвилин до фінального свистка полтавці створили комфортний заділ у п'ять м'ячів – 24:19, а підсумковий протокол зафіксував трудову перемогу «Динамо» – 27:23. Кращим снайпером поєдинку в складі нашої команди став Роман Чичикало – на його рахунку сім м'ячів. Результати інших матчів десятого туру: «ЗТР» (Запоріжжя) – «Портовик» (Южний) – 31:27, «Політехнік» (Донецьк) – «ЗНТУ-ЗАС» (Запоріжжя) – 29:24, «Мотор» (Запоріжжя) – «Будівельник» (Бровари) – 32:17.

Думкою щодо матчу поділився тренер «Динамо» Микола Шарко: «Рахунок мене влаштовує, а гра – ні! Особливо це стосується захисту. Нам забивали голи з лінії, це при тому, що в суперника не надто потужна атака. Хлопці йшли у відрив на два-три м'ячі, а потім розслаблялися, і все сходило нанівець».

Ще керманич полтавського клубу підтвердив, що команду залишили її лідери Віктор Коваленко та Олег Кумогородський. На поповнення «Динамо» може розраховувати лише по завершенні другого кола.