13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Волейбол. «Фаворит» недооцінив аутсайдера

Відбулися матчі п'ятого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Лубенський «Фаворит» провів два поєдинки в Харкові проти аутсайдера «Локо-Експрес». У першому матчі наші волейболісти доволі легко впоралися із завданням і перемогли суперника 3:0 (25:17, 25:18, 25:17). Підопічним Сергія Сосніна для того, щоб здолати харків'ян, знадобилася лише година.

Гарного настрою нашій команді додала звістка про те, що лідер «Кримсода» з Красноперекопська поступився сумському «Хімпрому» – 1:3.

Першу партію наступного ігрового дня волейболісти «Фаворита» провели навіть краще за попередню. А потім своє слово сказали господарі, яким утрачати було вже нічого. Харків'яни захопили ініціативу і в кожній партії вели в рахунку, а гості були в ролі наздоганяючих. Коли рахунок по партіях зрівнявся 1:1, наші подумали: «Та нічого, відіграємось!», а тут – 1:2, програємо. У четвертій партії лубенці вели 26:25, здавалося б, треба дотиснути, та якось примудрилися пропустити три атаки поспіль. У підсумку несподівана й прикра поразка «Фаворита» в другому матчі – 1:3 (25:16, 19:25, 23:25, 26:28).