12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Гандбол. Справи пішли на лад

«Динамо» (Полтава) – «Портовик» (Южний) – 34:26 (18:14)

У спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла відбувся матч 12 туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги. У принциповому поєдинку зустрілися сусіди по турнірній таблиці – полтавське «Динамо» та «Портовик» з Южного. До 21-ї хвилини гра йшла на рівних, доки господарі не отримали перше двохвилинне вилучення. Гості цим сповна скористалися і вийшли на два м’ячі вперед – 11:13, але ненадовго. Зусиллями лідерів динамівців Олександра Косяка та Олександра Педана рахунок став 14:14, а до перерви господарі закинули ще чотири м’ячі без відповіді. Другу половину зустрічі наші гандболісти почали не менш упевнено, а ще піймав кураж у «рамці» воріт Вадим Бражник, який демонстрував маленькі дива реакції. За десять хвилин до завершення зустрічі відрив становив вісім м’ячів – 28:20 на користь полтавців. Переможний результат уже не викликав сумнівів, тому головний тренер «Динамо» Микола Шарко сміливо експериментував зі складом команди. Далі полтавці просто грали у своє задоволення. У підсумку – впевнена і красива перемога чемпіона країни, який повертається на третю сходинку турнірної таблиці.