10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Ті профспілки перемагають, що про здоров’я дбають

У Полтаві відбулася обласна міжгалузева спартакіада серед збірних команд профспілок. Шість колективів змагалися у п’яти видах спорту: армспорті, настільному тенісі, гирьовому спорті, шахах та шашках. У змаганнях з армспорту переможцями у вагових категоріях стали Олег Ракіпов (до 70 кг), Дмитро Дунак (до 90 кг) та Сергій Соляник (понад 90 кг). У змаганнях з настільного тенісу перемогли серед жінок Галина Бурцева, серед чоловіків – Віктор Різник. У турнірі гирьовиків першими у своїх вагових категоріях стали Олександр Костюшкін (до 70 кг), Едуард Бабіч (до 90 кг) та Микола Косенко (понад 90 кг). У шашки найкраще грають Валерій Пасічник та Світлана Самойленко, а в шахи – Дмитро Штанько та Жанетта Рудакова.

У загальнокомандному заліку найсильнішими в армспорті, настільному тенісі, гирьовому спорті та шашках виявилися представники профспілки охорони здоров’я, у шахах – профспілки торгівлі.

Переможці та призери були нагороджені грамотами від організаторів Полтавської обласної організації ФСТ «Спартак».