19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Малюють, танцюють, грають, декламують

Саме такий розмай талантів продемонстрували юні вихованці дитячої художньої студії «Маленький принц» на вернісажі своїх малюнків у літературно-меморіальному музеї І.П.Котляревського. Двадцять шість робіт гуашшю та аквареллю юних художників переносять глядачів у казковий світ мистецтва і приваблюють яскравістю, сонячністю, вишуканістю.

– Ми ретельно готувалися до творчого звіту перед полтавцями та гостями нашого славного міста, – розповів засновник студії, педагог- художник Ігор Шипулін. – Уважно відбирали твори – за тематикою, образністю, якістю зображення тварин, птахів, сніговиків, фрагментів природи. Враховували і «тепло» дитячої енергетики.

На відкритті виставки старший науковий співробітник музею Валентина Скриль зазначила, що це вже друга зустріч з вихованцями талановитого педагога. Тішить те, що діти відчутно «підросли» у своїй творчості не тільки як майстри пензлика, а й духовно. Тож малюнки Анастасії Євтушенко, Аліси Козирь, Ольги Байко, сестричок Крістіни і Софії Чертіхіних, Михайла Салівона – яскраве тому свідчення.

Високо оцінили мистецтво юних студійців професійний художник Григорій Волков, культуролог Петро Бондаревський, батьки. А провідний науковий співробітник музею І.П.Котляревського Євгенія Стороха відзначила: «У музей прийшла казка, яку створили вихованці Ігоря Шипуліна. А наша виставкова зала – це дуже престижно для майбутніх митців». Як зазначив сам педагог, діти всі талановиті, вони не просто малюють, а розповідають. Скажімо, дивлячись на котика Крістіни, відчуваєш, який він м'якенький, пухнастий. Так і хочеться притиснути його до себе, послухати муркотіння.

На виставці діти продемонстрували й інші свої таланти. Катерина Мікульська та Ольга Байко виконали музичні п'єси на фортепіано, Настя Євтушенко подарувала глядачам ритмічний танок «Дівчата», Софія Чертіхіна артистично продекламувала вірш «Дикий звір», а її сестричка Крістіна продемонструвала спортивний танець. Антон Коваленко виступив не лише в ролі ведучого цього імпровізованого концерту, а сам узяв участь у ньому, талановито прочитавши уривок із твору Остапа Вишні «На ярмарок» і вірш «Городнє опудало». А Михайлик Салівон розповів про своє захоплення зорями, ракетами, планетами і… павуком-птахоїдом. Про останнього він із татом провів пізнавальну бесіду, приємно здивувавши присутніх своєю ерудицією.
Лідія Черпакова, 27.12.2012, 16:45826
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень