10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Гандбол. Тринадцятий тур був щасливим

«ЗТР» (Запоріжжя) – «Динамо» (Полтава) – 20:21 (10:10)

Відбулися матчі 13 туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги. Полтавський клуб «Динамо» в Запоріжжі зустрічався з лідером – «ЗТР». Гості першими повели в рахунку і тримали суперника на відстані в один-два м’ячі. У такому руслі матч тривав до завершення першої половини, але господарі встигли зрівняти рахунок – 10:10. Варто зазначити, що на 20-й хвилині у складі «Динамо» на майданчику з'явився голкіпер Вадим Бражник, який до перерви пропустив усього двічі й парирував при цьому п'ять небезпечних кидків запорожців. Поступово господарі вирівняли ситуацію, а за чотири хвилини до фінального свистка вийшли вперед – 20:19. Це був останній м'яч запорожців у цьому поєдинку, а далі своє вагоме слово сказали гості. Спочатку Олександр Тюкін блискуче перехопив м'яч і в гордій самоті «вискочив» на побачення з воротарем «ЗТР» – 20:20. Гостра відповідь суперника й… оплески на адресу Вадима Бражника. До кінця матчу залишається 31 секунда, гості – з м'ячем, вони за 12 секунд до сирени беруть свій останній тайм-аут.

Інтрига сягає свого апогею, кидок останньої надії Олександра Педана з 12 метрів за секунду до кінця матчу влучає в ціль! Фантастична розв'язка напруженого і красивого матчу. Динамівці на виїзді перемогли вітчизняного гранда –21:20. «Динамо» (Полтава) – «Мотор» (Запоріжжя) – 17:30 (6:14)

Останній перед Новорічними святами домашній матч «динамівців» у рамках 14 туру чемпіонату України викликав підвищений інтерес.

Зустрічалися сусіди по турнірній таблиці та ще й претенденти на нагороди Суперліги. «Мотор», як відомо, суперник досить «незручний» для динамівців, що він і довів у цьому матчі. Полтавці станом на 21 хвилину поєдинку провели у ворота запоріжців усього три м'ячі, а суперник – десять. Катастрофічний результат атакуючих дій команди – і примарні шанси на порятунок. У підсумку – впевнена перемога гостей, яка дозволила «Мотору» закінчити першу половину регулярного чемпіонату на другій позиції, полтавці – треті.