13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Ветерани стали на лижню

Троє ветеранів лижного спорту Полтавщини успішно виступили на Кубку України, що відбувся в селищі Сянки на Львівщині. Перемогу у своїх вікових категоріях здобули Анастасія Дойнікова з Миргорода і Тетяна Рогозіна з Кременчука. Аркадій Корольов із Комсомольська посів друге місце. За першість змагалися десять команд із різних куточків України. І в результаті наші лижники в командному заліку посіли третє місце, поступившись лише господарям – львів’янам та команді з Харкова.

– Прекрасна зимова погода, багато снігу і за п’ятсот метрів від траси – кордон з Польщею, – так розповіла про змагання Анастасія Дойнікова. – На досягнутому не зупиняємось, адже зима ще попереду.

Наступні всеукраїнські змагання, у яких візьмуть участь наші лижники-ветерани, відбудуться у 20-х числах січня 2013 року.