10 грудня 2018 • № 49 (1533)

«Ворскла» перемогла казахів

«Ворскла» (Полтава, Україна) – «Тобол» (Костанай, Казахстан) – 1:0
Гол: Сілюк, 67

На першому тренувальному зборі, що триває в Туреччині, полтавська «Ворскла» зіграла з шостою командою Казахстану «Тобол». Головний тренер нашої команди Сергій Свистун задіяв у кожному з таймів по одинадцять різних виконавців. У першій половині зустрічі біло-зелені активно задіяли фланги. Кілька разів на ударній позиції опинялися Євген Будник, Олександр Скляр і ближче до кінця першої 45-хвилинки – Віталій Момот, але оборона «Тоболу» справлялася з цією загрозою.

Більш динамічним видався другий тайм. Казахи практично не робили замін, і тому, ще не встигнувши охолонути від боротьби в першій частині гри, відразу кинулися в атаку, створивши кілька по-справжньому небезпечних епізодів. В одному з них, коли суперник пробивав штрафний із-за меж штрафного майданчика, блискуче діяв у «рамці» Олексій Казаков, у відчайдушному стрибку перевівши м'яч у поперечину воріт, після чого снаряд відлетів у поле. Можна сказати, що саме це стало точкою відліку, коли полтавці повністю заволоділи ініціативою. Дві хороші можливості пропустив Ахмед Янузі. Спочатку виручив воротар, а потім м'яч після удару албанця головою просвистів над дальньою «дев'яткою» після націленого навісу зліва.

На 67-й хвилині казахські футболісти проґавили на підступах до штрафного майданчика новобранця полтавської команди Валерія Куценка. Виконати «стандарт» зголосився Сергій Сілюк, котрий перебуває на перегляді в команді. Блискучий удар точно в праву «дев'ятку», з яким воротар «Тоболу» впоратися не зміг, – 1:0. До завершення зустрічі рахунок не змінився, «Ворскла» здобуває мінімальну перемогу.