19 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

«Зимова казка»

У літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського цими днями відкрилася виставка «Зимова казка», на якій свої роботи представили вихованці Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.

Як сказала завідувач відділу організаційно-масової роботи центру Інна Головко, це друга виставка у музеї. Кожен гурток підготував цікаву композицію до Новорічних свят, що стало своєрідним підсумком роботи 13 творчих об’єднань – загалом понад сорока учасників.
Виставка вирізняється своєю різножанровістю й багатством тематики. Наприклад, діти з гуртка «Дім фантазій», який очолює Марина Сербіна, показали у серії картин «Зима прийшла, свята принесла» показали своє вміння втілювати свої фантазії в малюнку, тому в їхньому незвичному та яскравому світі поєдналися сучасники й герої творів Миколи Гоголя, зокрема «Ночі перед Різдвом».

Кожний керівник гуртка – людина, наділена багатьма талантами, працелюбна, яка своєю творчістю і натхненням буквально заряджає дітлахів, адже на виставці представлені 160 робіт юних учасників віком від шести до тринадцяти років.

Відвідувачі заходу захоплено розглядали серветки, іграшки, що їх вив’язали гачком учні гуртка «Чарівне мереживо» (керівник – Неллі Черепанова) – як дівчатка, так і хлопчики. Девіз цього гуртка: «Плетіння гачком – хобі на все життя». Серед робіт особливо вирізняється своєю оригінальністю «Музичний янгол» зі скрипкою 12-річного Віталія Супруна.

А Неля Даллакян та Анжеліка Ярмош, керівники гуртків кераміки, навчають дітей любити й поважати глину. Особливо яскраве враження справив цілий світ тварин, створений дитячою фантазією за казковими сюжетами. Серед інших учасників найцікавіші роботи у Михайла Бардиша, Назара Вовненка, Михайла Белиха та Анастасії Василенко, котрі у своїх творах зуміли передати власне бачення навколишнього світу.

На виставці також можна побачити дитячі роботи у техніках «ізонитка», «айріс-фолдінг», «печворк», які нечасто зустрічаються на таких заходах.

Член НСХУ Володимир Бернацький зазначив: «Усі ці напрями розвивають естетичні смаки в дітей, їхню уяву. І ми маємо нагоду бачити, які хороші й талановиті діти в нашому краї».

Проте не лише гуртки художньо-естетичного напряму показали свої досягнення. Свої вітання учасникам і гостям виставки підготували вокальний гурток «Натхнення» (керівник – Діана Донець), клуб спортивно-бального танцю «Естадес» на чолі з Оксаною Дзюбан.
Загалом дитяче свято в музеї видатного українця вийшло захоплюючим, яскравим і веселим – із ноткою суто полтавського гумору.

Оксана Кравченко
Павєл Москалюк, 18.01.2013, 15:51895
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень