19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Дільничні інспектори роздаватимуть свої візитки

Візитки для близько 400 дільничних міліціонерів області централізовано замовило УМВС України в Полтавській області.
– Ні для кого не таємниця, що Міністерство внутрішніх справ основним принципом роботи правоохоронних органів оголосило: «Людина – понад усе!», – повідомив Юрій Сулаєв, керівник прес-служби обласної міліції. – Це кінцева мета, покликана відновити довіру громадян до правоохоронних структур, захистити людей і гарантувати порядок.

Одним з її етапів стала активізація діяльності дільничних інспекторів з профілактики злочинності на територіях обслуговування. Особливої уваги заслуговує робота дільничного на селі. Він повинен зустрічатися з громадою, знати про все, що відбувається на підпорядкованій дільниці, які профілактичні бесіди і з ким необхідно провести.

– При потребі правоохоронець має не лише порадити, запобігти чи захистити, а й хліба купити пенсіонерові, якщо виникне така потреба, – наголосив Юрій Сулаєв.

Аби люди в будь-який час мали змогу звернутися до дільничного по допомогу, і передбачені візитки, де вказані контактні номери правоохоронця.

Якщо міліціонер ігнорує виклики населення на так звані «побутові справи», громадянам необхідно звернутися до райвідділу й повідомити про це, назвавши ім’я та прізвище дільничного. Якщо й на рівні райвідділу немає зрушень, тоді людям слід телефонувати в обласне Управління МВС.

– Комісія поїде на місце вже через годину після звернення до нас, і стосовно таких правоохоронців уживатимуться відповідні заходи, – категоричний Юрій Васильович.

Крім того, за дорученням керівника УМВС України в Полтавській області Едуарда Федосова протягом року дільничні інспектори спільно з представниками органів місцевого самоврядування та керівниками райвідділу братимуть участь у громадських зібраннях та звітуватимуть про виконану роботу.

– Люди матимуть змогу висловити свої побажання, зауваження та поради правоохоронцям, – пояснює Юрій Сулаєв. – Якщо робота дільничного буде визнана незадовільною, його подальшу долю вирішуватиме кадрова комісія.
Оксана Ханас, 31.01.2013, 14:312899
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень