27 червня 2019 • № 26 (1562)

Динамівці розгромили аутсайдера

ЗНТУ-ЗАС (Запоріжжя) – «Динамо» (Полтава) – 20:38 (6:21).

Відбулися матчі 15 туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги. Полтавський клуб «Динамо» в Запоріжжі зустрівся з аутсайдером ЗНТУ-ЗАС. Суперник не зміг створити нашим гандболістам проблем. Перший гол запоріжці забили тільки на восьмій хвилині зустрічі, на той час на табло було 0:5. Долю матчу було вирішено ще до перерви, на яку команди пішли з різницею у 15 м’ячів!

У другому таймі головний тренер «Динамо» Микола Шарко повністю поміняв склад. Навіть граючи проти другого складу, запорожці не змогли гідно завершити зустріч. Кращими снайперами у складі динамівців стали Андрій Васюк (шість м’ячів) та Роман Чичикало (п’ять).

Результати інших матчів 15 туру:
«Будівельник» (Бровари) – «Портовик» (Южний) – 21:28,
«Політехнік» (Донецьк) – «Мотор» (Запоріжжя) – 21:37,
«Буревісник» (Луганськ) – «ЗТР» (Запоріжжя) – 22:29.

Наступний матч «Динамо» зіграє 4 лютого в Полтаві проти донецького «Політехніка».