12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Футбол. Другий збір — «нічийний»

Полтавська «Ворскла» провела заключний спаринг другого тренувального збору. Підопічні Сергія Свистуна зустрілися з грузинським «Зестафоні».

Грузини першими відкрили рахунок. На 39-й хвилині удар із-за меж штрафного майданчика прийшовся прямісінько в «дев'ятку» воріт, котрі захищав Анатолій Тимофєєв – голкіпер київського «Динамо», який перебуває на перегляді.

Після перерви на поле вийшов зовсім інший склад команди, який можна назвати наближеним до основного. І біло-зелені швидко відігралися. На 53-й хвилині голом відзначився Олексій Чичиков. Ворскляни мали кілька нагод забити і виграти матч, але, як і в попередньому спарингу з польською «Лехією» (0:0), – знову нічия.

Команда на кілька днів повернулася до рідного міста. А вже незабаром «Ворскла» знову вирушить на заключний етап підготовки, що пройде там, де і два перших, – у Туреччині.