10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Вдалий старт Мельниченко

У Запоріжжі у рамках зимового чемпіонату країни з легкої атлетики відбувся Кубок України з легкоатлетичних багатоборств у закритих приміщеннях.

У жіночому турнірі з легкоатлетичного п’ятиборства на п’єдестал пошани зійшли відразу дві наші землячки: золоту медаль завоювала кременчужанка Ганна Мельниченко, бронзову – полтавка Інна Синиця.

Мельниченко, як кажуть, перемогла в «одні ворота», набравши 4623 очки і показавши результат майстра спорту міжнародного класу. Найкращий результат кременчужанка продемонструвала з бігу на 60 метрів із бар’єрами – 8,30 секунди. У той же час сама Ганна Мельниченко цього разу не дотягнула 125 очок до свого минулорічного особистого рекорду з легкоатлетичного п’ятиборства (4748 очок), який вона встановила 16 лютого 2012 року в Сумах.

Приємною несподіванкою жіночого турніру стала бронзова медаль полтавки Інни Синиці, яка фінішувала з результатом 3946 очок.