10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Полтавський десант у Сумах

У Сумах відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед ветеранів. У змаганнях узяли участь близько сімдесяти спортсменів з усіх так званих лижних областей. Абсолютною переможницею змагань стала кременчужанка Тетяна Рогозіна, яка в кожній із трьох гонок посіла перше місце. Для прикладу дистанцію 10 км наша спортсменка подолала за 35,07 хвилини. Три золоті нагороди також здобула найдосвідченіша учасниця збірної Полтавщини – Анастасія Дойнікова з Миргорода. За сумою трьох днів змагань полтавець Володимир Москаленко посів друге місце, Іван Кашуба з Котельви – третє. У найбільш масовій групі учасників достойно виступив Аркадій Корольов із Комсомольська, який став четвертим, Дмитро Банаєв з Кременчука був п’ятим. У складі збірної області вдало дебютували полтавські студенти Володимир Тіщенко та Ігор Магас, які посіли п’яті місця.

Лижники з Полтавської області в цілому показали високий результат, достойний бути в трійці лідерів командного заліку, але результати рахувалися лише в особистому.