10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Гандбол. Донецькі проблем не створили

«Динамо» (Полтава) – «Політехнік» (Донецьк) – 28:17 (14:8)

Грою проти «Політехніка» полтавські динамівці відкрили перед своїми вболівальниками другу половину чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги. Перемогли господарі в матчі 16 туру впевнено і спокійно, давши при цьому можливість пограти всім, хто здоровий. Рахунок у звітному поєдинку відкрили полтавці й далі повільно, але впевнено свою перевагу тільки нарощували – 7:4, 10:6 – і до перерви відірвалися від суперника, по суті, зумовивши підсумковий результат – 14:8. Після перерви головний тренер динамівців Микола Шарко дав можливість пограти молодим гандболістам полтавського клубу, а роль лідера взяв на себе Олександр Педан. Варто відзначити гру господарів у обороні. Якщо в попередніх поєдинках у цьому компоненті у тренерів було чимало нарікань, то цього разу полтавці оборонялися гідно. Крапку в цьому матчі поставив молодий перспективний гравець «Динамо» Юрій Бабенко, зафіксувавши остаточний рахунок – 28:17.

Результати інших матчів 16 туру: «ЗТР» (Запоріжжя) – «Будівельник» (Бровари) – 28:26, «Мотор» (Запоріжжя) – «Буревісник» (Луганськ) – 31:27, «Портовик» (Южний) – «ЗНТУ-ЗАС» – 38:31.