10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Футбол. Два матчі за один день

У турецькому місті Сіде триває третій заключний тренувальний збір полтавської «Ворскли». Лише на кілька днів повернулися наші футболісти на Батьківщину, щоб побачити рідних та близьких і захопити із собою в теплі краї молодіжний склад команди.

У першому товариському матчі молоді ворскляни зустрілися зі своїми ровесниками з львівських «Карпат». Наші футболісти поступалися по ходу матчу 0:2, але під завісу змогли забити гол престижу – 1:2.

Підопічні Сергія Свистуна 12 лютого в один день провели відразу дві товариські зустрічі. Зранку в матчі з узбецькою «Бухарою» полтавці вчетверте поспіль на турецьких зборах зіграли внічию. «Ворскла» ще в дебюті поєдинку пропустила м’яч у свої ворота, а відігралася лише з пенальті на останніх хвилинах – 1:1. Гол у ворота суперника провів Євген Будник.

У другому матчі, що відбувся ввечері в сусідньому місті Белек, біло-зелені здобули мінімальну перемогу над казахським «Атирау». На 63-й хвилині Йован Маркоскі пробив з кута штрафного майданчика, м’яч зрикошетив від захисника й залетів у дальній кут воріт.