18 грудня 2018 • № 50 (1534)

Гандбол. «Академіки» виходять у лідери

У розпалі – першість України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги. У Полтаві відбулися спарені матчі четвертого туру, у яких місцева «Динамо-Академія» приймала львівський «Політехнік-СКА».

1 матч: «Динамо-Академія» – «Політехнік-СКА» – 34:28 (19:13)

Долю першої гри полтавці вирішили ще в першому таймі, відірвавшись від суперника на шість м’ячів. А по перерві «академіки», які грали у динамівському спорткомплексі, зберегли свою перевагу.

2 матч: «Динамо-Академія» – «Політехнік-СКА» – 38:36 (16:20)

Другий поєдинок складався за іншим сценарієм і тримав глядачів у напрузі аж до фінального свистка. За п’ять хвилин до перерви полтавці були попереду – 15:13, але примудрилися створити собі купу проблем, програвши відрізок із рахунком 1:7! Після серйозної розмови в роздягальні господарі швидко відновили рівновагу. Великий внесок в успіх полтавців зробив Тимур Луценко, якому вдалося проявити свої найкращі якості. На 37-й хвилині Ігор Бондал виводить полтавців уперед – 23:22. І після цього пішла гра м’яч у м’яч, що так подобається вболівальникам. А останні хвилини краще провели господарі, котрі змогли схилити шальки терезів на свою користь.

Після двох перемог над львів’янами команда тренерів Олександра Горського та Ігора Бондала очолила турнірну таблицю.

Матчі наступного, п’ятого, туру «академіки» пропускають, а в шостому, у середині березня, удома гратимуть проти команди з Нетішина.
Володимир Сулименко, 20.02.2013, 13:361044