13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Укотре пригадали Шемякіна

У полтавському спорткомплексі «Спартак» відбувся ХХІ міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби серед юнаків 1996 – 1997 років народження пам’яті дворазового чемпіона світу полтавця Івана Шемякіна.

Серед полтавців, вихованців ДЮСШ «Авангард» тренера Івана Блащака, переможцями та призерами змагань стали: Алфес Долідзе (до 49 кг) та Дмитро Таракан (до 50 кг), які вибороли золоті медалі, Богдан Прокопенко (до 58 кг), Тимур Кучеренко (до 63 кг) та Марк Маркарян (до 76 кг) здобули срібні нагороди, Тарас Фурман (до 46 кг), Єгор Бабенко (до 58 кг) та Олександр Харченко (до 100 кг) – бронзові медалісти. З числа наших земляків заслуговує на увагу срібна нагорода зіньківця Павла Візира (до 42 кг), вихованця тренера Івана Чумака.

Як розповів головний суддя змагань Володимир Кочерга, у турнірі взяли участь 276 учасників з 39 команд з усіх регіонів України, а також гості з міст Старий Оскол (Росія) та Калараш (Молдова).