12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Футбол. Третя мінімальна поразка

«Динамо» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) – 1:0
Гол: Домагой Віда, 5

Київське «Динамо» у поєдинку з «Ворсклою» на своєму полі провело два різних тайми. У першому господарі забили «швидкий» гол і надалі не давали суперникові можливості навіть перевести подих, а в другому розчарували своєю грою. Уже до завершення першої половини зустрічі динамівці почали віддавати ініціативу супернику, а в другому таймі і взагалі грали другим номером. Полтавці атакували як могли, мали декілька моментів, але з реалізацією у нашої команди проблем було набагато більше, ніж у суперника. Якщо ж аналізувати гру загалом, то полтавці вже другий матч поспіль, незважаючи на поразку, показують пристойний рівень гри. Маючи набагато менший кадровий потенціал, ніж «Динамо», гості мали злагодженіший вигляд. Якби у складі полтавського клубу був «забивний» нападник, то хто знає, чим би все скінчилося для «Динамо».

Від початку весняної частини чемпіонату «Ворскла» зазнає третьої поспіль мінімальної поразки з рахунком 0:1.
Результати інших матчів 21 туру прем'єр-ліги України: «Металург» З – «Карпати» – 1:1, «Зоря» – «Волинь» – 3:1, «Шахтар» – «Чорноморець» – 3:0, «Таврія» – «Металург» Д – 4:3, «Іллічівець» – «Арсенал» – 2:1, «Дніпро» – «Кривбас» – 1:2, «Металіст» – «Говерла» – 1:0.