18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Активна молодь — це те, що потрібно місту

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі студентським парламентом ПЮІ НЮАУ імені Ярослава Мудрого, ELSA Poltava, спільнотою Стипендіальної програми «Завтра.UA» провели круглий стіл, під час якого обговорили проблему злочинності серед неповнолітніх.

За підтримки Фонду Віктора Пінчука та Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда Україна» представники влади, студентська молодь, представники правоохоронних органів та духовенство поспілкувались на тему інституту Ювенальної Юстиції в Україні.

– Такі заходи дуже цікаві тим, що ініціатива надходить від молодих юристів, які хочуть допомогти ровесникам, – сказала начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас. – Активна молодь – це те, що потрібно Полтаві. Ми спільно продумали можливі методи допомоги тим неповнолітнім у нашому місті, які вже перейшли межу закону. Також владі та соціальним службам потрібно пам’ятати і дбати про профілактику злочинності серед молоді. Тому сьогоднішній круглий стіл допоміг з’ясувати в комплексі проблеми ювенальної юстиції та скласти низку заходів, які допоможуть провести профілактику серед груп ризику в молодіжному середовищі.

– Юристи розуміють, що, окрім системи покарання, в Україні мусить бути і система перевиховання тих неповнолітніх, які порушили закон, – зауважила Тамара Бугаєць, юрист Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда Україна». – Щоб це починати втілювати в життя на українському юридичному просторі, потрібно використовувати досвід ряду європейських держав. Особливу увагу потрібно приділити саме профілактиці злочинів, які скоюють неповнолітні особи.

Під час круглого столу багато цікавих ідей висловила саме молодь, «озвучивши» своє бачення проблем, які обговорювалися.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 27.03.2013, 15:50751
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень