10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Волейбол. Ледь не втратили перемогу

«ВНАУ» (Вінниця) – «Фаворит» (Лубни) – 2:3 (22:25, 23:25, 35:33, 25:22, 14:16)

У чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги почалася відповідальна пора. Стартували матчі першої серії плей-оф, у якій чотири пари команд, щоб пройти до наступного етапу, борються до двох перемог. У суперники лубенському «Фавориту» дістався міцний середняк чемпіонату – вінницька ВНАУ. У першому виїзному матчі нашим волейболістам створила проблеми не тільки погода, а й вони самі.

Попри те що до Вінниці крізь снігопад «Фаворит» дістався зі значним запізненням, команда не втратила бойового духу. Підопічні Руслана Рубана почали матч упевнено, вигравши першу партію з рахунком 25:22, а другу – 25:23. Третя партія теж пройшла під диктовку лубенських волейболістів, і коли за рахунку 24:21 у нашої команди залишився матч-бол (м’яч, що вирішує долю матчу), ледь не сталося лиха. Чи то гравці «Фаворита» завчасно повірили в перемогу, чи, може, господарі зібралися із силами, рахунок партії став 24:24. Після тривалих розіграшів ВНАУ здобуває перемогу в третій партії – 35:33. Після чого справи в матчі пішли вже за сценарієм вінничан. Вони без проблем виграли четверту партію 25:22 і перевели матч на тай-брейк. При рахунку 14:13 матч-бол тепер був у господарів. Тренер «Фаворита» Руслан Рубан бере тайм-аут, і це пішло на користь. Лубенські волейболісти роблять неймовірне, виграють три очки поспіль і матч у цілому – 3:2. Тепер усе вирішиться в Полтаві в суботу 30 березня о 16.00 у спорткомплексі заводу медичного скла (вулиця Фрунзе, 158). Якщо лубенський «Фаворит» поступиться у цьому матчі серії плей-оф, буде призначений так званий «золотий сет». Тоді й визначиться команда, що проходить у наступний етап.