21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Відбулося засідання Ради полтавських підприємців

4 квітня в будівлі Полтавської міської ради відбулося розширене засідання Ради підприємців міста.

На засіданні були присутні: секретар міської ради Оксана Деркач, заступник міського голови Ольга Борисенко, голова Ради підприємців Юрій Левченко, заступник начальника міської державної податкової інспекції Віктор Книш, представники малого та середнього бізнесу, представники БМБанку, начальник управління економічних питань Полтавського міськвиконкому Володимир Волік, начальник управління розвитку підприємницької діяльності Полтавського міськвиконкому Олена Регеда та інші.

Розпочав засідання голова ради підприємців Юрій Левченко, який зазначив:
– У залі засідань зібралися люди, яким слова «економіка», «економічна ситуація» на підприємстві, у місті, у країні в цілому – актуальні та головні в діяльності. Українська громада не матиме статків без статків і доходів підприємців. Верховна Рада України прийняла Закон «Про ратифікацію згоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до угоди між Україною та Європейською співдружністю про спрощення оформлення віз». Ці зміни гарантують розширення категорій громадян України, які мають права на спрощення оформлення безкоштовних багаторазових віз. Доступнішими стануть і візи для української молоді. Уряд затвердив Державну програму активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки. Для цього буде вкладено близько 50 мільярдів гривень у перспективні галузі економіки за рахунок державних гарантій за кредитами та іншими заходами. З 1 січня 2013 року зменшується податок на прибуток із підприємств із 23 відсотків до 19, з 1 січня наступного року ПДВ зменшиться з 20 відсотків до 17. Президент України Віктор Янукович під час візиту до Російської Федерації обговорив питання співробітництва України з Митним Союзом. Наша держава має намір розширити взаємодію з країнами МС, така співпраця стане одним з прискорювачів економічного зростання в країні. Нинішнє наше зібрання покликане залучити ширше коло підприємців.

Юрій Левченко також виокремив одне з головних питань порядку денного – звіт за 2012 рік про сплату єдиного податку суб'єктами підприємницької діяльності міста Полтави та наслідки і результативність регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів». З доповіддю виступив і заступник начальника міської державної податкової інспекції Віктор Книш, котрий зазначив:
– Надходження у 2012 році до місцевого бюджету від платників єдиного податку становили 47 мільйонів 97 тисяч гривень. З них понад 12 мільйонів – кошти юридичних осіб, решта – фізичних. А це майже удвічі більше, ніж у 2011 році.

У своєму виступі представники БМБанку розповіли про вигідні умови кредитування та інших операцій, що їх пропонує установа для підприємців. Після чого директор міжнародної громадської організації VIP-клуб Олексій Токарєв ознайомив усіх присутніх з перевагами й умовами вступу до клубу.
Павєл Москалюк, 15.04.2013, 10:55852
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31