21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Відбувся семінар, присвячений викладанню християнських основ у освітніх закладах

У вівторок, 9 квітня, у Полтавському національному педагогічному університеті ім.В.Г.Короленка відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Біблійна історія та християнська етика». На захід зібралися вчителі та викладачі біблійного слова з різних куточків України.

Семінар проводиться з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа.

– Цей семінар проходить уже вчетверте, – розповідає Марина Гриньова, організатор семінару та декан природничого факультету
ПНПУ ім.В.Г.Короленка. – Традиційно ми проводимо його навесні, адже саме зараз у школах завершуються навчальні програми з курсу «Біблійна історія та християнська етика». Такий курс проводять у більшості шкіл області, є відповідний навчальний посібник і затверджена Міністерством освіти та науки програма курсу.

На урочистому відкритті семінару серед інших були присутні високопреосвященніший Митрополит Полтавський і Миргородський Филип, народний депутат України Директор громадської організації «Інститут християнської демократії» Володимир Марущенко та секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.

– Духовне виховання молоді – дуже важливий аспект у загальному зростанні, – зауважила Оксана Антонівна. – Дуже важко робити добрі справи, не маючи Бога у своїй душі. Сьогодні особлива можливість для кожного почути щось нове від церковнослужителів та викладачів.

Учасники семінару обговорювали найбільш проблемні питання у викладенні цього курсу, шукали шляхи розв’язання цих проблем, ділилися досвідом і корисними порадами щодо проведення занять. Також відбулися відкриті уроки та майстер-класи, працювали теоретико-методичні секції. Вирішувалися питання про підготовку вчителя курсу «Біблійна історія та християнська етика» в Полтавському педагогічному університеті та про перепідготовку гуманітарних учителів у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського.
Володимир Оніщенко, 15.04.2013, 11:182876
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31