21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Зі святами привітали найбільш соціально незахищених полтавців

Напередодні Великодніх свят Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували привітання тим, хто очікував цього найменше. Спеціалісти Центру разом зі Світланою Порохнею, заступником міського голови, завітали з подарунками до сімей, що опинились у складних життєвих умовах.

Першими, до кого завітали гості, стала родина Вікторії Ключко.
– Соціальні працівники допомогли цій родині оформити всі необхідні документи для отримання інвалідності матері, – розповіла Світлана Порохня. – Мати була довгий час прикута до ліжка через травму, а також хворіє на туберкульоз. Були закриті великі борги за електроенергію, що накопичились у них. Нині соціальні працівники проводять реабілітацію сім'ї. Двоє малолітніх дітей – Роман та Іринка – почали регулярно відвідувати школу і секції за інтересами.

За словами Ольги Буднікової, директора Полтавського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, завдяки клопотанням фахівців цій родині були зібрані речі та надана гуманітарна допомога у вигляді сезонного одягу та взуття, постільної білизни, посуду, іграшок і канцтоварів для дітей.

Вже зовсім згодом гостей дочекалася і велика родина ВітиІсипенко.
– Ця родина перебуває в складних життєвих умовах, але міська влада спільно із соціальними працівниками допомагають подолати це становище, – розповіла Світлана Порохня. – Борг за газопостачання становив 14 тисяч гривень, за електроенергію – 3 тисячі гривень, трьох дітей не було зареєстровано, адже родина мала борг у сумі 2 тисяч гривень перед ЖЕУ. Окрім комунальних боргів, вони не могли оформити статус багатодітної та малозабезпеченої родини. Нині сім'я отримала нову газову плиту від управління ЖКГ міськвиконкому, придбано котел, все обладнання безкоштовно змонтовано та підключено до мережі газопостачання.

Родину запрошували на всі заходи Центру. Їм надавали гуманітарну допомогу, а психолог Центру постійно підтримував зв'язок з Вітою Ісипенко. Нині в родині панує взаємоповага дітей і батьків, які прагнуть створити гарні умови для проживання та виховання дітей.

Усього від імені міської влади солодкі подарунки отримали 159 дітей, які виховуються в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах і 238 дітей, котрі виховуються в опікунських сім’ях. Спеціалісти Центру також завітали до прийомних сімей і до будинку сімейного типу. Отримали вітання неповнолітні, які нині знаходяться в Полтавському слідчому ізоляторі, а також ті неповнолітні, що перебувають на обліку кримінально-виконавчих інспекцій міста. Також волонтери Центру завітали до 25 дітей-інвалідів, прикутих до ліжка.
Володимир Оніщенко, 08.05.2013, 16:392693
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень