10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Мотобол. У Вишняках сильнішими були господарі

У третьому турі чемпіонату країни з мотоболу зустрілися земляки: у Вишняках місцева «Нива» приймала новосанжарський «Колос». І хоча вже в першому періоді господарі повели в рахунку (відзначився Юрій Жиденко), та загалом перша половина зустрічі пройшла у рівній боротьбі. Однак уже в третьому періоді той же Жиденко подвоїв рахунок – 2:0. А в заключній 15-хвилинці суперники обмінялися голами: у «Ниви» відзначився Микола Вовк, а в гостей – ветеран команди Валерій Мороховець. Отже, 3:1 на користь господарів і перші три очки в активі вишняківців. «Колос» же після трьох поразок поспіль продовжує замикати турнірну таблицю.

Тим часом визначився й одноосібний лідер змагань. Перемога вдома з рахунком 2:1 над минулорічним чемпіоном країни – кіровським «Антрацитом» – вивела на перше місце вознесенський «Схід».