10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Гандбол. А все так добре починалося…

«Динамо» (Полтава) – «ЗТР» (Запоріжжя) – 24:30 (14:15)

Посівши четверту сходинку в регулярному чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд суперліги, полтавське «Динамо» потрапило в серію плей-оф. Нашим суперником у півфінальному протистоянні став запорізький «ЗТР». Перший матч серії відбувся в Полтаві в спорткомплексі «Динамо».

Господарі почали матч доволі впевнено і повели в рахунку 8:3. Після того як головний тренер «ЗТР» В’ячеслав Дідушенко взяв тайм-аут, це принесло результат. На 25 хвилині гості відновили рівновагу – 11:11. Перебуваючи в більшості, полтавці примудрилися пропустити м’яч на останніх секундах першого тайму і на перерву пішли вже поступаючись – 14:15.

У другому таймі після рахунку 16:16 запоріжці поступово почали йти у відрив. Динамівці, у яких і на заміну майже немає кому виходити, змогли підтягтися до різниці у два м’ячі, але на більше їх не вистачило. Фінальний рахунок першої зустрічі команд – 24:30. У другому матчі, що відбудеться в Запоріжжі 19 травня, полтавцям потрібно створити диво, щоб вийти у фінал і захистити свій чемпіонський титул.

Результат другого півфіналу: «Портовик» (Южний) – «Мотор» (Запоріжжя) – 25:28 (11:13).