22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Вдало «поджигітували» на «Київській Русі»

Полтавські кіннотники успішно виступили на першому Міжнародному фестивалі кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2013». Ці змагання відбулися у парку «Київська Русь», що неподалік столиці України в селі Копачів Обухівського району. У складі нашої команди виступали представники кінноспортивного клубу «Чотири підкови» села Михайлівка Диканського району.

Програма фестивалю була досить насиченою. Сотня українських і зарубіжних учасників демонстрували віртуозну їзду верхи: догори ногами і задом наперед, стоячи на конях і прослизаючи під ними – і все це на повному скаку. Проводилися також змагання з так званого джигітування, кінних упряжок, відбулися показові виступи кращих кінних колективів, кінний парад.

Тепер щодо результатів. У категорії «Юніори» всі три наші представники, які виступали з довільною програмою, опинилися на п’єдесталі. Так, перше місце з представницею Києва розділив 10-річний Денис Купрін (с. Михайлівка). Друге місце посів 16-річний Денис Ступін із Полтави, третя сходинка у 15-річного Романа Щербака з Диканьки. Наші призери отримали нагороди з рук одного з організаторів фестивалю – відомого каскадера-кіннотника Олега Юрчишина.

Протягом двох днів тривали напружені змагання серед дорослих кіннотників. Спершу вони демонстрували своє вміння у вправах на коні з використанням каскадерських елементів. Наш єдиний представник у цій категорії Владислав Панасенко в доволі жорсткій конкуренції, посівши четверте місце, зумів пробитися до півфіналу. Але через травму спортсмен не зміг продовжити змагання.

Приємним моментом стало те, що наші земляки на цьому фестивалі підтвердили свій рівень майстерності й отримали посвідчення Ліги кінних каскадерів України. Добре підготуватися до змагань кіннотники змогли завдяки підтримці Полтавського міськвиконкому в рамках проекту кінноспортивної секції «Чотири підкови».

17 травня в селі Михайлівка Диканського району на базі стайні «Чотири підкови» відбудуться перші дитячі аматорські змагання з кінного спорту (конкур і джигітовка). Полтавський обласний благодійний фонд «Вітер перемін», організатор змагань, запрошує всіх бажаючих відвідати цей чудовий захід.
Володимир Сулименко, 17.05.2013, 13:37833
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31