20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Відкрили виставкову кімнату музею Анатолія Кукоби

14 травня урочисто відкрили виставкову кімнату громадського музею колишнього міського голови Полтави, громадського і політичного діяча Анатолія Тихоновича Кукоби. На захід завітали численні гості, серед яких були і засновники громадської організації «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені А. Кукоби. Привітали гостей організатори виставки, із вступним словом виступила голова фонду Віра Кальник, яка зазначила:
– Фотовиставка присвячена молодим рокам Анатолія Тихоновича, тут представлені світлини з часів його студентських років, служби у лавах Радянської Армії. Сподіваюся, виставка буде цікавою полтавцям, адже він працював для цього міста і зробив багато для кожного присутнього в залі.

– Ми також принесли нові експонати, поставили телевізор, по якому можна подивитися фільм про Анатолія Тихоновича, – зазначив співзасновник фонду Костянтин Іщейкін.

Представник Української православної церкви Київського патріархату отець Іван освятив виставкову кімнату.
– Людина, яка цікавиться творчістю, культурою, життям українського народу, знає, що Полтава займала непересічне місце в історії України, носила почесний титул духовної столиці. Всюди знали славетних вихідців Полтавщини. Завдяки таким постатям, як князі Кочубеї, Микола Гоголь та інші діячі, котрі свого часу творили, писали історію нашого краю, про Україну дізналися і за кордоном, – сказав отець Іван. – Сьогодні ми відкриваємо виставкову кімнату людини, яка займає таке ж місце, тільки вже в сучасності. Усе те, що зробив Анатолій Тихонович, потребувало багато зусиль, тягнуло за собою різні перепони, проблеми. Але людина, яка цілеспрямовано йде до мети, може добиватися результату. Анатолій Тихонович Кукоба – це людина, з якої необхідно брати приклад, адже якби кожен із нас зробив те, що робив він, ми жили б набагато краще.

На виставці представлено чимало фотографій, пов’язаних із життям Анатолія Тихоновича. Тут як сучасні, так і чорно-білі фотокартки, також багато особистих речей, подарунків, котрі колись дарували міському голові. Це й каски з написами «Головний будівничий міста», «Полтавський батько», футбольний м’яч з фотографіями футболістів та багато іншого.

Виставкова кімната постійно відкрита для всіх охочих, до того ж експозиція буде постійно поповнюватися. Для зручності людей похилого віку, яким важко підніматися на четвертий поверх, її облаштували на першому поверсі готелю «Галерея».
Інна Діхтенко, 17.05.2013, 14:11931
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень