13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Вікторія Солнцева встановила рекорд України

У Харкові відбувся відкритий Кубок України з плавання, у якому, крім українців, також змагалися спортсмени Білорусі, Грузії та Молдови.

На дистанції 100 метрів брасом перемогу здобула полтавка Вікторія Солнцева (з результатом 1 хвилина 6,73 секунди). Цей результат став одночасно новим і юнацьким, і дорослим рекордом України.
На цих змаганнях Вікторія виборола також золото на дистанції 200 м брасом, а на 50-метрівці фінішувала другою. У запливах брасом одну золоту та дві срібні нагороди здобула й вихованка полтавської школи плавання Марія Лівер, яка нині представляє Дніпропетровськ.

Ще один наш земляк Олександр Васильєв, котрий тренується у Києві, став срібним призером у плаванні на спині на дистанції 200 метрів.

Високі результати у фінальних запливах продемонстрували й інші полтавці, які були за крок від медалей: Любомир Лемешко (батерфляй), Станіслав Сайко (батерфляй, вільний стиль), Лілія Ходня (вільний стиль), а також кременчужанин Сергій Максаков (брас) та комсомольчанка Олександра Конарєва (плавання на спині).