27 червня 2019 • № 26 (1562)
Rss  

Полтавський УТОГ відзначив солідний ювілей

Упродовж вісімдесяти років Полтавська обласна організація українського товариства глухих допомагає людям, які живуть у тиші, розвиватися, навчатися, знаходити роботу та пристосовуватися до життя у гучному світі. Днями вона урочисто відзначила свій ювілей.

На свято запросили всіх, хто пов’язаний із товариством. У фойє виставку сувенірних робіт з цікавістю розглядали нинішні працівники та люди, які вже давно на пенсії. Мовою жестів спілкувалися між собою молоді та літні люди.

На урочистій частині заходу згадали про історію становлення полтавського УТОГу. За вісімдесят років існування товариство перетворилося з невеликого об’єднання на повноцінне підприємство. Тут з усієї області збирали людей з вадами слуху, навчали їх та працевлаштовували. Не забували й про художній та фізичний розвиток, створювали клуби за інтересами. Починали з випуску деталей для швейних машинок і дійшли до створення низьковольтної апаратури для сучасних виробництв.
– Мета роботи товариства – навіть не отримання прибутку. Хоча прибуток і потрібний, щоб розвиватися. Навіть з нульовою виручкою наша ціль – забезпечити людей роботою, достойною зарплатою і зайнятістю, – говорить Борис Акінін, директор ВП «Універсал» УТОГ.

УТОГівцям на урочистостях дарували техніку, картини та квіти. А кращих працівників нагородили відзнаками.

Cьогодні підприємство продовжує виконувати основне своє призначення – проведення соціальної, трудової реабілітації, навчання доступних професій інвалідів по слуху, забезпечення роботою, створення умов для їх повноцінного життя.

Також УТОГ тісно співпрацює з організаціями та підприємствами міста, органами місцевого самоврядування, міськвиконкому, райвиконкомами Полтави, Фондом соціального захисту інвалідів, Управлінням соціального захисту населення, лікарнями, навчальними закладами.

Костянтин Пономарьов
Павєл Москалюк, 20.06.2013, 14:35914
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень