10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Гості перемагають у кубкових баталіях

Відбулися чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка Полтавської області з футболу. Таке трапляється нечасто, але в усіх зіграних матчах перемагали гості. Здивував рахунок зустрічі в Комсомольську, де місцевий «Фламінго» поступився градизькому «Темпу» – 1:3. Усі м’ячі глядачі побачили у другому таймі. У переможців відзначилися Ігор Орендаренко, Сергій Зав’ялов та Валентин Шевченко.

У Нових Санжарах «Нове життя» з Андріївки Машівського району розгромило місцевий «Стандарт» – 4:0. Два голи провів Олександр Мелащенко, по одному Микита Рибак і Максим Кундель. У Пирятині команда «Фортуна» (Кейбалівка), яка протягом усього матчу мала територіальну перевагу, примудрилася поступитися молодим кременчужанам із «Кременя-КМФФ» – 0:2. У переможців відзначилися Іван Махно і Роман Залов. У Шишаках місцевий першоліговий колектив не зміг протистояти ФК «Глобине» – 0:2. Дублем відзначився досвідчений Василь Клімов.