10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Гандбол. Без жодної перемоги

«ЗТР» (Запоріжжя) – «Динамо-Полтава» – 39:16

Відбулися матчі сьомого туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд суперліги. Полтавські гандболісти попри фінансову скруту продовжують участь у змаганнях, щоправда, розжитися бодай одним очком поки що не вдається. У виїзній зустрічі проти «ЗТР» підопічні Андрія Мороза зазнали сьомої поразки поспіль у Суперлізі.

Уже до перерви стало зрозуміло, хто буде переможцем у цьому матчі. Молоді гравці динамівців укотре не змогли дати бій досвідченішим опонентам. Перша половина завершилася з рахунком 21:9 на користь господарів. У другій 30-хвилинці полтавці взагалі змогли закинути лише сім м’ячів, натомість пропустили аж 18. У підсумку більш ніж переконлива перемога запоріжців – 39:16. Найкращим бомбардиром у складі нашої команди став Юрій Бабенков, на рахунку якого половина всіх закинутих м’ячів динамівцями – вісім.