10 грудня 2018 • № 49 (1533)

«Фаворит» важко заробляє очки

Відбулися матчі шостого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги. У Полтаві в спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла лубенський «Фаворит» приймав лідера чемпіонату вінницьку «ВНАУ».

У першому матчі господарі поступилися супернику в першій партії з рахунком – 17:25. Після чого лубенські волейболісти перехопили ініціативу, другу й третю партію вони виграли без особливих складнощів, а остання четверта виявилася найбільш напруженою. Та все ж підопічні Руслана Рубана здобули три очки, перемігши вінничан з рахунком 3:1.

Наступного дня на майданчику точилася рівна боротьба. «Фаворит» здобуває перемогу в першій партії, а в наступній «ВНАУ» зрівнює рахунок. Господарі знову виходять уперед 2:1, але дається взнаки втома, і вінницька команда робить рахунок 2:2. Та попри те, що, здавалося б, гості спіймали кураж, на тай-брейку «Фаворит» виглядав упевнено. Наші волейболісти, ведучи з рахунком 10:5, поступово розгубили перевагу і дозволили супернику наблизитися майже впритул – 14:12. Але вирішальну крапку поставити «Фавориту» все ж удалося, у підсумку перемога – 3:2.

– Я не дуже задоволений перемогою в другому матчі, бо вважаю, що повинні були вигравати три очки і в цій зустрічі, – прокоментував головний тренер СК «Фаворит» Руслан Рубан. – У нас, вважаю, склад сильніший, ніж у суперника.

У цьому сезоні багато очок роздарюємо і так важко їх заробляємо. З таким ідеальним прийомом м’яча ми повинні в нападі заробляти більше очок, ніж це робимо сьогодні.
Якщо «Фаворит» здобув у шостому турі п’ять очок, то його головний конкурент сумський «Хімпром» шість і таким чином вийшов на першу сходинку, на одне очко випереджаючи лубенців.

1 гра: «Фаворит» – «ВНАУ» – 3:1 (17:25, 25:17, 25:19, 25:21)
2 гра: «Фаворит» – «ВНАУ» – 3:2 (26:24, 21:25, 27:25, 19:25, 15:12)