18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Сесія облради обрала нових керівників

24 лютого відбулося пленарне засідання двадцять першої позачергової сесії обласної ради. У її роботі взяли участь виконуючий обов’язки голови ОДА, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, заступники голови ОДА та облради, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови РДА, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники церкви, громадськості.

На початку засідання голова обласної ради Іван Момот і перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко оприлюднили заяви про складання своїх повноважень.

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко, який і вів сесію, повідомив, що на базі двох політичних фракцій – «Батьківщина» та Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» – створено міжфракційне об’єднання «Народна рада». Олександр Удовіченко поінформував, що з огляду на рішення виконкому обласної організації Партії регіонів про ліквідацію обласної організації партії, фракція ПР в обласній раді розпущена.

Депутати заслухали також представників полтавського євромайдану, архієпископа Полтавського і Кременчуцького УПЦ КП Федора. Звучали пропозиції стосовно створення громадської комісії з розслідування правопорушень і корупційних дій, вчинених посадовими особами області та підготовки матеріалів для передачі до суду, забезпечення прозорості показників місцевих бюджетів, перейменування в області вулиць, що носять ім’я Леніна, на вулиці Героїв Майдану, створення громадської ради при обласній раді, виділення коштів на лікування постраждалих протестувальників тощо. Ці пропозиції громадськості обласна рада підтримала.

Головним питанням порядку було обрання голови обласної ради та його заступників. За результатами голосування головою обласної ради обрано депутата від Оржицького виборчого округу, голову фракції Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» Петра Ворону. Першим заступником голови обрано Володимира Марченка (фракція «Батьківщина»), заступником голови обласної ради – Володимира Микійчука (фракція «Батьківщина»).
Павло Долинський, 28.02.2014, 14:592812
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень