10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Сталося, чого не боялися

Плей-оф, перший матч: «Барком» (Львів) – «Фаворит» (Лубни) – 3:2 (16:25, 25:19, 25:15, 22:25, 15:13)

У чоловічій Суперлізі з волейболу розпочалися матчі серії плей-оф, щоб з восьми претендентів на нагороди створити фінальну групу з чотирьох команд.

У першому матчі плей-офф у Львові зустрілися друга команда чемпіонату лубенський «Фаворит» та сьома – місцевий «Барком».

Першу партію наші волейболісти зіграли у своєму традиційному стилі, впевнено здолавши суперника 25:16. Початок другої партії – 4:0 на користь господарів – мав насторожити, але відрив у чотири очки так і втримався до другої технічної перерви. Наші волейболісти змогли скоротити відставання лише при 20:17, та ще і з суддівством не щастило. Спірні моменти рефері часто визначали на користь львів’ян. У підсумку – 19:25, ми поступилися, але була надія, що виправимо ситуацію в наступній партії, адже таке вже траплялося в попередніх турах проти «Баркому»…

У третій партії господарі знову повели в рахунку 8:6, у цей час головний тренер лубенців зробив кілька замін, але ситуація погіршувалася. Критичний момент настав при рахунку 20:10, тут стало зрозумілим, що вже не відігратися. Третя партія знову за «Баркомом» – 25:15.

Непросто було переломити хід зустрічі нашим волейболістам, але вдалося. Лубенці по ходу четвертої партії вигравали одне-два очки і витримали цей темп – 25:22, рахунок партій стає 2:2.

На тай-брейку «Фаворит» вів до рахунку 6:7, але за мить стало 9:7. Відрив у два очки нам скоротити не вдалося – 15:13 і 3:2 на користь господарів. Протягом чемпіонату «Фаворит» виграв усі поєдинки у львів’ян і був упевнений, що й цього разу перемога буде легкою, але сталося те, чого не боялися. Таким чином у серії до двох перемог у рахунку повели львів’яни.

Гідну відповідь «Фаворит» має дати в Полтаві 28 березня. Початок матчу у спорткомплексі ПЗМС о 18.00.