19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Хрест на небі і два затемнення у квітні

У 2014 року, загалом вдалого за твердженнями як українських, так і російських астрологів, є свої «ложки дьогтю».

Картину може зіпсувати той факт, що на Новорічну ніч припав день Гідри – чорний сатанинський день, коли агресія в усіх зашкалює. А по-друге, у день народження нового року на небі утворився так званий хрест планет. Агресивна войовнича планета Марс, перебуваючи в сузір’ї Овна, буде в протистоянні до бога неба Урана, який перебуває в сузір’ї Терезів. А найщасливіша планета Юпітер, опинившись у сузір’ї Рака, матиме протистояння із Плутоном, який перейде в сузір’я Козерога. Такий хрест конкретно Україні загрожує негараздами в економіці й політиці, які ми, на жаль, спостерігаємо нині.

Відомий український астролог Марія Левченко нагадує, що справжній астрономічний новий рік – рік Сатурна – настав 20 березня, змінивши на троні попередній – рік Місяця. Сатурн вважають чорною, зловісною планетою, адже відповідно до стародавніх міфів, оракул передбачив Сатурну втрату влади від рук одного зі своїх дітей. Маючи негарну славу, Сатурн у той же час надзвичайно відповідальна планета, яку називають справжнім суддею, як і рік Півня, що за зороастрійським календарем 20 березня змінив минулий рік Ворона. Проте цьогорічний Півник – не наш домашній симпатяга, а справжній воїн і революціонер, який покарає всіх, хто обманює й живе нечесно.

У політиці очікується зміна влади: старі політики підуть, а на зміну їм прийдуть нові, амбіційні, молоді й розумні. Вдалий, окрім молодих політиків, цей рік для журналістів (хоча, не забуваймо, для цього багатьом із них довелося стати справжніми воїнами і героями), дипломатів і юристів. А всім іншим потрібно намагатися вести правильний спосіб життя, підвищувати свій інтелектуальний і духовний рівень, щоб Півник не заклював.

Як наголошує астролог, найбільш несприятливі місяці 2014 року – це квітень і жовтень, коли очікуються небесні знамення: 15 квітня і 8 жовтня настане повне місячне затемнення, 29 квітня – кільцеподібне, а 24 жовт-ня – часткове сонячне затемнення. У ці дні відбудуться дуже неспокійні події, зловісна чорна енергетика пануватиме на всій земній кулі. І навіть у нас, незважаючи на те що з території України цих затемнень ми не побачимо, їхній вплив відчують усі. Тому дві доби до і дві доби після затемнення в жодному разі не варто здійснювати важливих справ, вирушати у подорож, особливо літаками, застерігає Марія Левченко й зазначає, що її думка тут збігається з думкою Павла Глоби, який пророкує цього року чисельні цунамі, урагани й землетруси й навіть вважає, що планета Марс… може загинути, адже в неї вріжеться велетенська комета. Проте, віддаючи належне деякій одіозності відомого російського астролога, жартує Марія Левченко, може бути й навпаки – завдяки цій кометі, яка складається з мільйонів тонн води, нарешті на Марсі утвориться атмосфера.

Повертаючись до затемнення Місяця 15 квітня, астролог радить важливі події свого життя зіставляти з місячним календарем – це справді діє. Адже відомо, що такі визнані мудреці, як Нострадамус, Гален, Авіценна, котрі були ще й лікарями, ніколи не робили, приміром, операцій, не «порадившись» із Місяцем. Наприклад, коли Місяць в Овні, у жодному разі не можна виривати аденоїди, лікувати очі, а коли Місяць у Тельці – дуже добре робити гінекологічні й урологічні операції. Перебуваючи у кожному знаку зодіаку, Місяць впливає на конкретний орган, який у цей час потрібно пожаліти, а от відповідальний орган протилежного знаку (це такі пари, наприклад, як Овен-Терези, Близнюки-Стрільці, Лев-Водолій і т.д.), навпаки, потрібно лікувати хірургічним втручанням.
Світлана Тренич, 11.04.2014, 15:203043
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень